Contact

Contact

Vragen over de website?

Als je vragen hebt over de website kunt u contact opnemen met info@begineengoedgesprek.nl

Organisaties

Patiëntenfederatie Nederland

Caroline de Moor
Senior communicatieadviseur
c.demoor@patientenfederatie.nl
030 297 03 03

 

Anouk Knops
Beleidsmedewerker
a.knops@patientenfederatie.nl
030 297 03 03

 

www.patientenfederatie.nl

Image of PFN

Federatie Medisch Specialisten

Mirjam Siregar
Senior communicatieadviseur
m.siregar@demedischspecialist.nl
030 282 36 50

 

Ingrid Maas
Senior beleidsadviseur
i.maas@demedischspecialist.nl
030 282 36 50

 

www.demedischspecialist.nl

Image of FMS

InEen

Mariska Smit
Beleidsmedewerker
m.smit@ineen.nl
085 130 2500

 

www.ineen.nl

Image of logo-ineen-300

Landelijke Huisartsen Vereniging

Monique Roedoe
Manager Communicatie & Public Affairs
LHV@lhv.nl
085 – 04 80 000

 

www.lhv.nl

Image of logo-lhv-300kl

Nederlandse Federatie van Universitair Medische Centra

Marion Verduijn
Secretaris NFU-consortium Kwaliteit van Zorg
kwaliteit@nfu.nl
030 273 9644

 

www.nfukwaliteit.nl

Image of NFU

Nederlandse Huisartsen Genootschap

Jennifer Punt
Communicatieadviseur
communicatie@nhg.org
030 282 3500

 

www.nhg.org

Image of logo-nhg-300kl

Nederlandse Vereniging van Ziekenhuizen

Lara ten Bosch
Senior communicatieadviseur
l.ten.bosch@nvz-ziekenhuizen.nl
030 273 93 66

 

Trudy Boshuizen
Senior beleidsadviseur
t.boshuizen@nvz-ziekenhuizen.nl
030 273 92 20

 

www.nvz-ziekenhuizen.nl

Image of NVZ

Verpleegkundigen & Verzorgenden Nederland

Charlène van Belle
c.vanbelle@venvn.nl
030 291 9050

 

www.venvn.nl

Image of logo-vevn-300kl1