Contact

Organisaties

Patiëntenfederatie Nederland

Caroline de Moor
Senior communicatieadviseur
c.demoor@patientenfederatie.nl
030 297 03 03

 

Josine van der Kraan
Adviseur patiëntbelang
j.vanderkraan@patientenfederatie.nl
030 297 03 03

 

www.patientenfederatie.nl

Image of PFN

Federatie Medisch Specialisten

Mirjam Siregar
Senior communicatieadviseur
m.siregar@demedischspecialist.nl
030 282 36 50

 

Ingrid Maas
Senior beleidsadviseur
i.maas@demedischspecialist.nl
030 282 36 50

 

www.demedischspecialist.nl

Image of FMS

InEen

Titia Speelman
Programmamanager
t.speelman@ineen.nl
085 130 2500

 

www.ineen.nl

Image of logo-ineen-300

Koninklijk Nederlands Genootschap voor Fysiotherapie

Pieter Vonk
Adviseur- Persvoorlichter
p.vonk@kngf.nl
0653144901

 

www.kngf.nl

Image of kngf_logo-300px

Landelijke Huisartsen Vereniging

Monique Roedoe
Manager Communicatie & Public Affairs
LHV@lhv.nl
085 – 04 80 000

 

Jelly Hogendorp
senior beleidsadviseur
lhv@lhv.nl
085 – 04 80 000

 

www.lhv.nl

Image of logo-lhv-300kl

Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport

Telefoonnummer (070) 3407911
E-mail: via het contactformulier op de website

 

www.minvws.nl

Image of logo-vws

Nederlandse Federatie van Universitair Medische Centra

Ria Zondervan
Senior beleidsadviseur
zondervan@nfu.nl
030 – 2739 637

 

www.nfukwaliteit.nl

Image of NFU

Nederlandse Huisartsen Genootschap

Annet Janssen
Communicatieadviseur
communicatie@nhg.org
088 506 5500

 

www.nhg.org

Image of logo-NHG-nw

Nederlandse Vereniging van Ziekenhuizen

Sacha Rutges
Senior communicatieadviseur
s.rutges@nvz-ziekenhuizen.nl
06 51 37 87 74

 

Astrid Verkaar
Senior beleidsadviseur
a.verkaar@nvz-ziekenhuizen.nl
06 16 91 36 00

 

www.nvz-ziekenhuizen.nl

Image of NVZ

Paramedisch Platform Nederland

Connie Brouwer
Coördinator PPN
info@paramedischplatform.nl
035 – 6954000

 

Paramedisch Platform Nederland is het samenwerkingsverband van:

 

Nederlandse Vereniging van Dietisten
Vereniging van Oefentherapeuten, Cesar en Mensendieck
Nederlandse Vereniging voor Logopedie en Fonetiek
Nederlandse Vereniging van Huidtherapeuten
Optometristen Vereniging Nederland
Ergotherapie Nederland

 

www.paramedischplatform.nl

Image of logo-paramedisch

Pharos

Majorie de Been
Programmamanager Preventie en Zorg Chronische aandoeningen
m.debeen@pharos.nl
030 2349800

 

Hester van Bommel
Senior adviseur/ projectleider Chronische aandoeningen/ Gezondheidsvaardigheden
h.vanbommel@pharos.nl
030 2349800

 

www.pharos.nl

Image of logo-pharos

Stichting Keurmerk Fysiotherapie

Pieter Vonk
Adviseur- Persvoorlichter
p.vonk@kngf.nl
0653144901

 

www.keurmerkfysiotherapie.nl/

Image of SKF-logo-200px

Verpleegkundigen & Verzorgenden Nederland

Renie Buist
Programmamanager Uitkomstgerichte Zorg
r.buist@venvn.nl

 

www.venvn.nl

Image of logo-vevn-300kl1

Zelfstandige Klinieken Nederland

Amely Hartgring
Programma manager Uitkomstgerichte Zorg
amely.hartgring@zkn.nl
070 – 31 77 980

 

www.zkn.nl

Image of logo-zkn1

Zorgverzekeraars Nederland

Barbara van Leiden
Programma kwaliteit
B.van.Leiden@zn.nl
030-698 8320

 

www.zn.nl

Image of logo-zn